DreamiumⓇ – wspaniałe spanie dzięki zaawansowanej technologii

DreamiumⓇ John Cotton Europę

Kiedyś to były czasy… To jedno zdanie wyraża więcej sentymentu za przeszłością, niż cały elaborat. I sygnalizuje, że po prostu kiedyś było lepiej. Poniekąd słusznie – wiele rzeczy powstawało w domowych warunkach, bez pośpiechu, z należytą starannością, i choć nie zawsze z najwyższej jakości materiałów, to na pewno z najwyższą dbałością o efekt końcowy. Za tym właśnie zbiorowo tęsknimy.

 

Weźmy chociaż takie – bliskie zresztą sercu Johna Cottona – poduszki. Szyte zresztą przez nasze prababcie i być może jeszcze babcie. Szyte powoli – i co najważniejsze – jedną igłą. Dzięki temu na poduszkach pojawiały się nie tylko piękne, fantazyjne wzory, ale również ich wsad – czy było to pierze, czy inny materiał – był mniej zbity, a przez to bardziej puchaty. Spało się na nich, jak we śnie.

 

Potem przyszedł przemysłowy standard szycia poduszek techniką wieloigłową. Poduszki szyte w ten sposób powstawały może i szybciej, może i bardziej precyzyjnie, ale gdzieś trochę zniknęła ta magia, która pojawiała się za każdym razem, gdy nasze babcie i prababcie siadały przy piecu w bujanym fotelu i brały do ręki igłę z nitką, po czym wyczarowywały piękne, puchate poduszki, na których wszyscy spaliśmy jak dzieci.

 

Czy te czasy odeszły w niepamięć? Ależ nie! John Cotton jest przecież ekspertem od spania i przywrócił do życia nie tylko poduszki, ale też kołdry szyte techniką jednoigłową. Tyle tylko, że dopasowując ją zarówno do możliwości, jak i wymagań XXI wieku. Tak właśnie powstała DreamiumⓇ – technologia spania premium, która sprawia, że uszyte w niej poduszki i kołdry są nawet o 30% bardziej puszyste od tych standardowych. A do tego mają piękne pikowanie. Nasze babcie byłyby dumne.

Z poduszkami i kołdrami linii ETERNAL LOVE, które powstały z użyciem technologii DreamiumⓇ śpi się wyjątkowo przyjemnie, ze względu właśnie na ich wyjątkową puszystość i przytulność. Dokładnie tak, jak u naszych babć. Albo nawet jeszcze lepiej, bo mają status wyrobu medycznego i są przyjazne alergikom. Do tego są stworzone wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Pod tym względem kołdry i poduszki ETERNAL LOVE są nawet lepsze niż te, tworzone dawniej.

I teraz istotne pytanie – czy to jest drogie? Wszak mogłoby się wydawać, że technika jednoigłowa, wymaga więcej czasu i precyzji, przez co zwiększa koszty wytworzenia tak dobrych kołder i poduszek. Nic bardziej mylnego – DreamiumⓇ powstało właśnie po to, by dać Ci jak największy komfort snu, w jak najlepszej cenie. Bo przecież wszyscy zasługują na wspaniałe spanie dzięki zaawansowanej technologii!

Wybierz kołdry i poduszki ETERNAL LOVE stworzone w technologii DreamiumⓇ i zacznij spać w klasie premium!

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub kliknij poniżej, aby poznać dane kontaktowe do poszczególnych działów naszej firmy.

Szybki kontakt

Zadzwoń: +48 74 845 64 46

Napisz: contact@johncotton.eu

Obsługa Klienta: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00