Produkcja kołder i poduszek

Dbamy o zdrowy i przyjemny wypoczynek milionów ludzi na całym świecie

Korzystamy z innowacyjnych linii produkcyjnych, wiedzy doświadczonych fachowców, a także współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i profesjonalnymi laboratoriami.
Produkty
Rocznie produkujemy 5 mln poduszek, 3 mln kołder i 500 tys. nakładek
`
Dysponujemy nowoczesnym i zautomatyzowanym parkiem maszynowym
`
Dostarczamy produkty projektowane indywidualnie i rozwiązania seryjne
`

Jesteśmy partnerem, któremu zaufali najwięksi odbiorcy z całego świata

Naszymi klientami są tak potężne sieci jak: Jysk, Lidl, Biedronka, Auchan, Carrefour, Tesco, Lutz, Kaufland, E. Leclrec, Netto. Wszyscy kontrahenci cenią nas za wartości, które zapewniają przewidywalność, jakość i bezpieczeństwo każdej transakcji.

Maksymalnie zautomatyzowany proces produkcji

Posiadamy imponujące moce produkcyjne, dzięki którym jesteśmy w stanie zaspokoić nawet największe zamówienia na kołdry, poduszki i materace nawierzchniowe. Rocznie zużywamy ponad 12 milionów metrów tkanin i 14 milionów kilogramów wypełnienia, co pozwala nam wyprodukować ponad 8,5 miliona sztuk tych produktów.

Idealne odwzorowanie każdej sztuki – 1:1

Produkcja kołder, poduszek, pokrowców i ochraniaczy odbywa się na kilkunastu nowoczesnych liniach produkcyjnych.
To w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami doświadczonej kadry pozwala na seryjną produkcję – nawet setek tysięcy identycznych produktów.

Wyselekcjonowane surowce - bez chodzenia na skróty

Jesteśmy wyłącznym producentem kołder i poduszek Dreamium® z technologią ATPS (Advanced Technology for Premium Sleeping). Stawiamy również jakość naszych produktów na równi z wydajnością i precyzją.
Każdy z produktów wykonany jest wyłącznie ze sprawdzonych materiałów: innowacyjnych wypełnień i uszlachetnionych włókien, a ich wykończenie odbywa się za pomocą inteligentnego ściegu opartego na technologii ultradźwiękowej.

Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, a każda dostawa jest dokładnie kontrolowana przez wyspecjalizowane działy. W ten sposób nasze poduszki, kołdry, pokrowce i inne produkty powstają z certyfikowanych surowców, których jesteśmy w 100% pewni.

Doskonała jakość w atrakcyjnej cenie

Dzięki ogromnej sile nabywczej, połączonej z automatycznym procesem produkcji, nasze kołdry i poduszki łączą w sobie kluczowe cechy. Jednocześnie są trwałe, wygodne i przyjemne w dotyku, a także dostępne w przystępnych cenach.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub kliknij poniżej, aby poznać dane kontaktowe do poszczególnych działów naszej firmy.

Szybki kontakt

Zadzwoń: +48 74 845 64 46

Napisz: contact@johncotton.eu

Obsługa Klienta: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00