Idealny prezent nie istnieje?

 

To już zaraz się zacznie. Pierwsze świąteczne lampki w centrach handlowych. Pierwsze “Last Christmas” usłyszane w radiu. A potem poszukiwania bardziej gorączkowe niż za złotem w Kaliforni pod koniec XIX wieku. Poszukiwania czego? Idealnego prezentu, rzecz jasna! Bo przecież zaraz Mikołajki, a za pasem Święta.

 

Tylko czy idealny prezent istnieje? Można w to wątpić. Są różne gusta i guściki, w które trafić trudniej niż za pierwszym razem piłką golfową do dołka. Z zawiązanymi oczami. Ale wbrew temu powątpiewaniu John Cotton stoi na stanowisku, że idealny prezent istnieje. I to nie w jednym, a w kilku wariantach!

 

Zresztą, czy jest coś bliższego ideału niż dobrze uszyta kołdra i doskonale miękka poduszka? Obie te rzeczy są przecież bezpośrednio związane z jedną z najprzyjemniejszych czynności dostępnych ludzkości – spaniu. A poza ich właściwościami są wyrazem troski o obdarowaną osobę. Lub nawet miłości. 

 

Co więc polecamy jako idealny prezent, nie tylko od święta?

 

  • Dla dbających o środowisko – kołdry i poduszki EcoliteⓇJeśli mamy wśród bliskich zwolenników ekologicznego stylu życia, nie znajdziemy dla nich lepszego prezentu. Kołdry i poduszki z linii EcoliteⓇ zostały w całości stworzone z materiałów pochodzących z recyklingu. Powiedzcie to podczas wręczania kompletu EcoliteⓇ i dodajcie, że dzięki technologii “Smart Stitch” zostało zużytych 40% mniej nici niż w przypadku produkcji tradycyjnych poduszek i kołder, a następnie obserwujcie jak obdarowanej osobie rysuje się na twarzy ogromna radość.

  • Dla poszukiwaczy przyjemności – kołdry i poduszki Bubbles

Każdy w kręgu swoich przyjaciół i rodziny ma przynajmniej jedną osobę, której w głowie wyłącznie rozpusta i wizyty po przyjemnej stronie życia. Dla takiego kogoś najlepszym prezentem będą kołdry i poduszki Bubbles, z poszyciem wykonanym z tłoczonej mikrofibry, na które naniesiono dziesiątki niezwykle przyjemnych w dotyku, delikatnych bąbelków. Produkty z linii Bubbles są przy tym nie tylko niezwykle przyjemne, ale również wyjątkowo praktyczne, bo posiadają status wyrobu medycznego, przyjaznego alergikom i można je prać już w 60°C!

  • Dla kogoś naprawdę wyjątkowego – kołdry i poduszki Eternal Love

Eternal Love to po prostu – jak zresztą wskazuje nazwa – wyraz niezwykłej miłości. Piękne pikowanie, najwyższa jakość wykonania i technologia DreamiumⓇ, która sprawia, że te poduszki i kołdry są o 30% bardziej puszyste od standardowych tekstyliów sypialnianych. Już pierwsza noc przeniesie tę bliską i wyjątkową osobę, której podarujesz ten idealny prezent, do strefy spania premium. A jeśli to twoja druga połówka, to znaczy, że powinniście znaleźć się tam razem. Więc powinieneś podarować kołdrę i poduszkę Eternal Love również sobie! 

 

Gdyby jednak ta lista była dla Ciebie niewyczerpująca, to zapraszamy Cię do wirtualnego spaceru po strefie produktowej naszej strony internetowej. John Cotton ma tam jeszcze więcej idealny prezentów do wyboru! 

 

Ostatnie wpisy

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub kliknij poniżej, aby poznać dane kontaktowe do poszczególnych działów naszej firmy.

Szybki kontakt

Zadzwoń: +48 74 845 64 46

Napisz: contact@johncotton.eu

Obsługa Klienta: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00